CTP Nedir?

CTP, camelyafı ile takviye edilerek fiziksel ve kimyasal mukavemet değerleri artırılmış polyester veya vinil ester reçineden oluşan kompozit bir malzemedir.

CTP, metal, ahşap, cam, beton vb. gibi bir üretim malzemesi olup, kullanım amacına uygun değisik özellilerin kolayca kazandırılabilmesi ozelliği ile diğer üretim matzemelerine göre üstünlük gösterir.

Kaydırmaz Bant ve Profil

Endüstriyel şartlara uygun, kalın kaydırmaz partiküllere sahip basamak ucundan içeri doğru 5cm kaymaz alan oluşturan, yüksek kaydırmazlık performansına sahip CTP esaslı bir üründür..

Özellikle aşırı yağlı veya buzlanma tehlikesi olan basamaklar için ideal bir üründür.

2,5cm ahn yükseliği, 5cm derinliğinde ye maksimum 3,5 metre uzunluğunda olup, profil kalınlığı 3mm. dir. ürüne rengini veren özel kaplaması U.V. ışınlarına karşı olan dayanımından dolayı dış mekanlarda da sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Ürünün üzerinde bulunan, kaplama ve kaymaz partiküller aşınmaya karşı yüksek mukavemettedir. Mermer, granit, seramik ve demir konstürüksiyondan imal edilmiş basamaklara yapıştırma yöntemi ile uygulabilirlik, sac ye ahşap yüzeylere yapıştırmanın ve vidalanarak uygulanabilir.

Çeşitli kullanım alanları ise; Resmi kurum binaları, oteller, fabrikalar, hastaneler, belediyeler, alış-veriş merkezleridir.

Gorünüm ye kullanım amacıyla piyasada kolaylıkla bulunabilen kendinden yapışkanlı kaymaz bantlara en yakın ürünümüzdür. 5cm derinliğinde ve maksimum 2,5 metre uzunluğunda olup pahllı kenar yapısına sahip 2mm-2,5mm et kalınlığındadır. Ürüne rengini veren özel kaplaması U.V. ışınlarına karşı olan dayanımından dolayı dış mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ürünün üzerinde bulunan kaplama ve kaymaz partiktüller aşınmaya karşı yüksek mukavemettedir.

Mermer, granit, seramik ve demir konstürüksiyondan imal edilmiş basamaklara yapıştırma yöntemi ile uygulabilirlik, sac ve ahşap yüzeylere yapıştırmanın ve vidalanarak uygulanabilir.

Farklı renk seçenekleri...
Zarif Sağlam Basamak Uç ve Bant Profili

Mat eloksal alüminyum gövde içerisinde oturtulmuş CTP esaslı kaymaz banttan oluşmaktadır.

Ofis, AVM, iş merkezleri vs. gibi estetik kaygısı olan projeler için ideal bir çözüm olup, diğer CTP esaslı bu ürünler yüksek trafiğe uygun sağlam yapıdadır.

1,5cm alın yuksekliğine, 5cm kaymaz bant genisliğine sahip olup toplam derinliği 7cm'dir.

Maksimum 2,5mt. uzunluğunda olup toplam profil kalınlığı 4mm'dir. Ürüne rengini veren özel kaplaması U.V. ışınlarına karşı olan dayanımından dolayı dış mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ürünün üzerinde bulunan kaplama ve kaymaz partiktüller aşınmaya karşı yüksek mukavemettedir. Mermer, granit, seramik ve demir konstürüksiyondan imal edilmiş basamaklara yapıştırma yöntemi ile uygulabilirlik, sac ye ahşap yüzeylere yapıştırmanın ve vidalanarak uygulanabilir.

Mat eloksal alüminyum gövde içerisinde oturtulmuş CTP esaslı kaymaz banttan oluşmaktadır.

Ofis, AVM, iş merkezleri vs. gibi estetik kaygısı olan projeler için ideal bir ürün olup, diğer CTP esaslı bu ürünler yüksek trafiğe uygun sağlam yapıdadır.

1,5cm alın yüksekliğine, 5cm kaymaz bant genişliğine sahip olup toplam derinliği 7cm'dir.

Maksimum 2,5mt. uzunluğunda olup toplam profil kalınliği 4mm'dir. Ürüne rengini veren özel kaplaması U.V. ışınlarına karşı olan dayanımından dolayı dış mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ürünün üzerinde bulunan kaplama ve kaymaz partiküller aşınmaya karşı yüksek mukavemettedir. Mermer, granit, seramik ve demir konstürüksiyondan imal edilmiş basamaklara yapıştırma yöntemi ile uygulabilirlik, sac ve ahşap yüzeylere yapıştırmanın ve vidalanarak uygulanabilir.

1326. Sokak No:17/2 Öveçler - Çankaya / ANKARA
Tel: (0312) 473 74 77 · Fax: (0312) 473 74 99 · info@met-sa.com
ALO METSA: 0549 830 35 35